Hakkımızda

Film, reklam ve dizi sektöründe en üst kaliteyi, sorunsuz bir çalışma ortamını arzulayan tüm müşterilerimize verdiğimiz önemi, hiçbir iş yükünden kaçınmadan, daima en iyisi için çabalayarak gösterdiğimize inanıyoruz. 

Ekipman havuzumuz tamamıyla dijitaldir. Kullandığımız iş istasyonlarımız HP z820 workstation ve Apple Mac Pro ürünlerinden seçilmiştir. Kurgu odarımızda Avid Media Composer 8 ve Final Cut 7 kullanmaktayız. Kurgu setlerimiz 25TB promise raid disklerle depolama sıkıntısı olmaksızın çalışabiliyor.

Ne yapıyoruz?

COLOR GRADINGCOLOR GRADING
COLOR GRADING

Color Up

Color Up film, reklam ve dizi sektöründe yakaladığı üstün kalite ve projelere gösterdiği titizlik ile adından başarıyla söz ettirmektedir. Hayata geçirdiği tüm projelerde sorunsuz ve güvenli çalışma ortamı sunan Color Up, sektöre gösterdiği bu yaklaşımla vizyonunu daima yukarı taşımaktadır.

DCPDCP
DCP

Digital Cinema Turkey

Uzmanlık alanımız dünya çapındaki dijital sinemalara dağıtmak üzere, Dijital Sinema Paketleri (DCP’s) üretimidir. Montaj masası çıkışından itibaren DCP üretimi, saklanması, çoğaltımı ve dağıtımını tek seferde bünyesinde gerçekleştiren bir post prodüksiyon uzmanıyız.

VIDEO EDITINGVIDEO EDITING
VIDEO EDITING

Video Editing

Sizin için özel olarak tasarlanmış kurgu setlerinde son sistem teknolojilere yer verilerek Online-Offline kurgu imkanı sunulmaktadır.

SOUND DESIGNSOUND DESIGN
SOUND DESIGN

Sound Design

Eksiksiz bir şekilde yapılandırılan stüdyolarımız, teknik, akustik ve yalıtım açısından siz konuklarımıza rahat çalışma imkanı sunmak için tasarlanmıştır.

ColorUp Showreel


Stüdyomuz