RUSUN OYUNU

3 ülkede çekilen ilk Türk filmi olan ve 1 Nisan’da vizyona girmek için tüm hazırlıklarını tamamlayan Rus’un Oyunu, yaşanan üzücü olaylar sonrası vizyona girişini ileri bir tarihe erteleme kararı aldı.

Rus’un Oyunu ekibi yaşanan olaylar sonrası filmi yazan, yöneten ve hatta önemli bir rolü de oynayan Levent Özdemir önderliğinde önemli bir karar aldı.

İlk sinema filminin vizyonu için geri sayımdayken yaşanan acı olaylar sonrası bu kararı alan Levent Özdemir, ‘Hem ülkemiz, hem de dünya çok üzücü terör olaylarıyla mutsuz ve keyifsiz günler geçiriyor. Yaşanan her olaya rağmen şahsi olarak dahi hayatın ve sanatın devam etmesini desteklesem de, zaten ekipçe bunca acı arasında bir film için kutlama sayılan gala gecesi ve tüm eğlenceli tanıtımları yapmama kararı almıştık. Açıkçası seyirciye de, filme de haksızlık etmemek için hem Türkiye’de vizyona girecek, hem de Global Agency ile dünyaya açılmak üzere olan Rus’un Oyunu’nu çok daha keyifli günlerde değerli izleyicilerimizle buluşturmak, tüm heyecanımızı onlara detaylarıyla yaşatmak istiyoruz. Warner Bros’un da desteklediği bu karar sonrası çok yakın zamanda sizlere yeni vizyon tarihimizi bildireceğiz ve o tarihte çok daha keyifli bir ortamda bir arada olmak için can atıyor olacağız. Hassasiyetimizi anlayışla karşılayacağınızı umarız.‘ dedi.

Filmin kısaca konusu ise şöyle: Türkiye’nin en tanınmış iş adamlarından birine oynanan bir oyunu, bir baba ve kızın yaşadıklarını, şantajı ve altındaki inanılmaz sebepleriyle izleyiciyi şoka sokacak! Filmi izleyenler, her kötülüğün üzerinin çevre, para ve imkanlarla kapanamayacağını ve gerekirse bir kötülüğün hesabının zeki bir oyunla alınabileceğine şahit olacaklar! Çünkü kimse zengin ve güçlü diye her istediğini yapmakta özgür değil!

Warner Bros tarafından dağıtılacak film vizyon tarihini çok yakında açıklayacak!